0888 99 10 11 Запитване
Последвайте ни

Китай

Екскурзия Китай - Мегаполиси с Макао и Хонконг

Пекин, Китай
Принтирай
Транспорт
Самолет
Продължителност
13 дни / 10 нощувки
Маршрут
София, Истанбул, Пекин, Сиан, Лоян, Лунмън, Шаолин, Джънджоу, Суджоу, Шанхай, Макао, Хонконг, Истанбул, София
Дати на отпътуване
01.09.2024 г.
Код на оферта
58226
Цени от
3009
Запитване
Програма
01.09.2024 1 ден София → Истанбул
В 21:10 ч. полет TK 1030 от София. Кацане в Истанбул в 22:35 ч.

02.09.2024 2 ден → Истанбул → Пекин (вечеря)
В 01:25 полет TK от Истанбул. Кацане в Пекин в 15:35. Пекин е столица на страната повече от 800 години, откакто монголците го избират за база на китайската част от своята империя. Трансфер и настаняване в хотела. Вечеря "Патица по пекински" и разходка по главната търговска улица Ванфудзин. Нощувка.

03.09.2024 3 ден Пекин (закуска, обяд)
Закуска. Екскурзия до Великата китайска стена (ЮНЕСКО) – най-голямото изкуствено съоръжение на Земята, което се простира на 6500 км. от пустинята Гоби до Източнокитайско море. Спираме за снимки пред Олимпийския комплекс „Птичето гнездо”, и „Водният куб“, построени по случай Олимпийските игри през 2008 г. Посещение на фабрика за клоасонени изделия. Обяд. Посещение на Летния дворец Ихъюан (ЮНЕСКО) – най-големият дворцово-парков ансамбъл в Китай, бивша резиденция на императорското семейство. Комплексът е разположен върху площ от 290 хектара, 3/4 от които са вода. Това е най-великолепният парк с изкуствени пейзажи. Тук е „Дългият коридор“, представляващ богато орнаментирана алея с покрив, известен като най-дългата покрита улица в света. Връщане в хотела. *По желание посещение на спектакъла „Легендата Конгфу“. Нощувка.

04.09.2024 4 ден Пекин – Сиан (закуска, обяд)
Закуска. Разглеждане отвън на новия Национален театър, площад Тянанмън – най-големият в света, Забранения град и Зимния императорски дворец Гугун (ЮНЕСКО) – резиденция на 24 императори в период от 490 год. от династиите Мин и Цин, като последният император Пуй живее тук до 1924 г., а през 1925 г. комплексът е превърнат в музей. Разположен е на площ от 72 хектара и съдържа 9999 зали, съставляващи един от най-големите дворци в света. Проектиран е според принципите на фън шуей така, че да символизира хармонията във Вселената, величието на китайската империя и да бъде достоен дом на Сина на небето. Обяд. Посещение на Храма на небето Тиентан (ЮНЕСКО) – една от най-големите храмови постройки в Китай. Оттук минските и цинските императори като върховни жреци отправяли молитви към небето за добра реколта. Изображението на основната постройка – кръглият Олтар на небето, е визитната картичка на Пекин. Посещение на магазин за перли. Трансфер до гарата. Отпътуване с влака стрела за Сиан, известен като люлка на китайската цивилизация, най-големият и величествен град в древността с 3000 год. история, столица на 13 императорски династии, днес столица на провинция „Шаанси“. Посрещане, трансфер и настаняване в хотела. Нощувка.

05.09.2024 5 ден Сиан (закуска, обяд)
Закуска. Разглеждане на пагодата „Голямата дива гъска” Та Йен – символ на града, шедьовър на будистката архитектура, построена през 652 г. по желанието на прочутия тански монах Сюан Дзан, за да приюти сутрите на будизма и картините, донесени от него от Индия. Посещение на фабрика за дубликати на теракотени войници. Обяд. Посещение на Музея с теракотената армия (ЮНЕСКО). Досега са разкопани над 8000 фигури в естествен ръст на войни: генерали, офицери, пехотинци, стрелци, коне и каляски – истинско произведение на изкуството отпреди 2200 години. Построена е по заповед на император Цин Шъхуан, за да го охранява в задгробния му живот, в който той искал да притежава същата власт и военна сила, които имал приживе. Той е първият китайски император, обединил княжествата в империя (управлявал e между 246‒210 г. пр.Хр.). Най-удивителен е фактът, че за да избегне човешки жертвоприношения, император Цин за първи първи път замества живи хора – войници и импе-раторски служители, с теракотени фигури. Дотогава владетелите винаги са погребвали живи хора заедно с починалия владетел. Лицата на всичките фигури са различни, изработването им е отнело около 40 години, върху всяка има печат с името на човека, който я е произвел, а в изграждането ѝ са участвали повече от 720 000 строители. *По желание посещение на „Танг шоу“ ‒ пищен спектакъл с костюми, музика и танци от времето на династията Танг. Нощувка.

06.09.2024 6 ден Сиан – Лоян – Шаолин – Джънджоу (закуска, вечеря)
Закуска. В 09:35 отпътуване с влака стрела за Лоян, пристигане в 11:07. Лоян е друг древен град, столица на 70 императори от 10 китайски династии, днес известен с Фестивала на божура. Разглеждане на пещерите Лунмън (ЮНЕСКО) – уникален пещерен град, запазил изкуството на монасите отпреди 13 века с повече от 100 000 изображения на Буда, неговите ученици, феи, танцьорки, музиканти и огромната фигура на Буда край река И. Посещение на манастира Шаолин. Манастирът е разположен в свещената за даосите планина Суншан. Основан като будистки храм през 495 г. от индийския монах Да Мо (Бодидхарма), днес той е обитаван от около 60 монаси, подбрани чрез специални тестове за морал, духовно ниво, издръжливост, владеене на бойни изкуства и др. Наблюдаване на демонстрация на бойни изкуства на ученици от школата по Конгфу. Посещение на гората на пагодите – стотици каменни пагоди, построени в чест на монасите от Шаолин. Трансфер до Джънджоу. Настаняване в хотела. Вечеря. Нощувка.

07.09.2024 7 ден Джънджоу – Суджоу (закуска, вечеря)
Закуска. В 09:02 отпътуване с влака стрела за Суджоу, пристигане в 13:42. Суджоу е един от най-старите градове в Китай, на повече от 2500 год., и със сигурност един от най-красивите. Древна китайска поговорка гласи: „на небето има рай, а на земята Суджоу и Ханджоу”. Наричат Суджоу „Венеция на Изтока“, „градът на градините“ и „световна столица на коприната“. Разположен на бреговете на речни ръкави и канали, в средата на делтата на река Ян Дзъ, 42% от територията му е заета от вода. Суджоу е известен с прекрасните архитектурно-паркови ансамбли в стила на южнокитайската архитектура, наречена „класическа“, както и с най-съвършените техники за бродерия и най-висококачествената коприна. Настаняване в хотела. Свободно време за разходка из очарователните улички на Суджоу. Вечеря. Нощна обиколка на новия град на Суджоу, разположен около езерото Джинджи, уникално съчетал модерната архитектура с класическата южнокитайска паркова архитектура. Разходка по брега на езерото. Нощувка.

08.09.2024 8 ден Суджоу – Шанхай (закуска, вечеря)
Закуска. Разглеждане на Градината на майстора на мрежи (ЮНЕСКО) – най-малката, но най-красивата градина в Суджоу, създадена преди повече от 800 год. по време на династията Сонг. Нейната история разказва за един чиновник, който излязъл в пенсия и понеже не обичал да пътува, решил да вкара природата в двора на дома си. В четирите посоки на този двор той посадил растения, които са характерни за всеки сезон от годината. Разходка с лодка по Великия китайски канал (ЮНЕСКО) – най-големият изкуствен воден път в света, съединил през VI век южните райони, които произвеждали ориз и коприна със Северен Китай. Най-старата част на канала е от V век пр.Хр., но различните участъци от него били съединени през VI век по време на династията Суй (581-618). Между 1271 и 1633 различни династии достроявали канала, като променили посоката му, за да снабдява с вода столицата Пекин. Общата дължина на канала е 1776 км. и се простира от Ханджоу до Пекин. Посещение на фабрика №1 и музея на коприната – запознаване с историята на коприната, традиция отпреди 5000 год. и монопол на китайците в древността, най-скъпо ценената стока, играла ролята и на парична единица. Отпътуване за Шанхай. Наричат Шанхай „Париж на Изтока”, „китайският Чикаго”, дом на най-великата архитектура, най-оживената култура, най-изисканите ресторанти, най-добрите магазини и най-силния бизнес, деловата столица на Китай. Посещение на храма на Нефритения Буда – най-големият действащ будистки храм на града, построен през 1882 г., известен с двете нефритени статуи на Седящия и Полегналия Буда. Настаняване в хотела. Вечеря. *По желание разходка с корабче по река Хуанпу, която ще Ви представи пълния блясък на двата бряга на Шанхай. Нощувка.

09.09.2024 9 ден Шанхай (закуска, вечеря)
Закуска. Разглеждане на Шанхай: разходка по крайбрежния булевард с историческите сгради от 19-20 век, където в миналото са били разположени английски, френски, немски, белгийски, руски и японски банки и търговски компании. Обиколка на модерен Шанхай – свободната икономическа зона Пудун – новият Хонконг, известен и като „главата на китайския дракон”, моста Нан Пу, подземния тунел под река Хуан Пу, *По желание, посещение на Шанхайския Световен Финансов Център – от наблюдателната площадка на 101-ия етаж (474 м) се разкрива красив изглед към целия град. Свободно време в Чайнатаун ― старинният квартал с китни 3-4 етажни къщички и най-големият пазар, където се продава всичко на достъпни цени. След това ще се разходим по улица Нандзин, наричана “Първата улица на Китай” ― пешеходна зона с много магазини, бутици и ресторанти. Вечеря.

10.09.2024 10 ден Шанхай → Макао (закуска)
Закуска. Трансфер до летището и полет за Макао ― единият от двата специални административни района на Китай, бивша португалска колония и резиденция на римокатолическата църква. Върнат е на Китай на 20.12.1999 г. Днес особеният статут позволява на Макао да бъде азиатският аналог на Монте Карло или Лас Вегас. Макао е един от най-интересните градове в Азия. Близо 5 века той е бил колония на Португалия и като резултат от това днес той е интересна смесица от португалско, китайско влияния и нови традиции, взели по нещо и от двете култури. Настаняване в хотела. Свободно време за разходка из окъпания в светлини град. Нощувка.

11.09.2024 11 ден Макао – Хонконг (закуска, обяд)
Закуска. Разглеждане на Макао: остров Тайпа и казино „Венецианецът” – град в града с типични венециански улици и мостове, магазини на световни фирми, хотел с над 2500 апартамента; храма А-ма (ЮНЕСКО) – най-старият будистки храм в Макао, построен през от 1488 г., посветен на богинята на морето и защитница на рибарите, издигнат на това място още преди градът да съществува; руините на катедралата Св. Павел – някога най-големият християнски храм в югоизточна Азия. Разходка в историческия център с площад Ел Сенадо (ЮНЕСКО). Обяд – бюфет. Посещение на казино Сендс и площад “Лотос“ със скулптурата „Напълно разцъфнал лотос“ (символът на Макао), която е подарък от Китай по случай придобиването на независимост на Макао. Фигурата е изработена от позлатен бронз, тежи 6,5 тона и символизира вечния просперитет на Макао. Отпътуване с ферибот за Хонконг – другият специален административен район на Китай, който е с най-високата степен на автономия и специален статут, бивша колония на Великобритания, върната на Китай на 01.07.1997 г. Хонконг е най-гъсто населената точка на земята – на 1 кв. км се падат по 6,540 човека. Тук има повече небостъргачи отколкото където и да било другаде по света. Пристанището Виктория е душата и центърът на този динамичен град и мястото, на което той е наречен: на старокитайски Хонконг (хункун) означава „Благоуханно пристанище“. Трансфер и настаняване в хотела. Свободно време. Нощувка.

12.09.2024 12 ден Хонконг -> Истанбул (закуска)
Закуска. Панорамна обиколка и разглеждане на Хонконг: Градината на звездите, където са изложени експонати от Булеварда на звездите; пристанището "Виктория", храма Мао Мо и историческия център от „Холивуд Роуд“ до „Гардън Роуд“ – емблематичните сгради от периода на колониален Хонконг; залива Рипълс Бей с колоритния парк и плажа, пазара Стенли с интересни подаръци на достъпни цени, древното рибарско селище Абърдийн с безбройните джонги, яхти и плаващи ресторанти. Накрая, от 542-метровия връх Виктория ще се насладим на една от най-вълнуващите и красиви гледки към мегаполиса. Трансфер до летището.
23:00 полет TK 071 за Истанбул.

13.09.2024 13 ден Истанбул → София
05:25 кацане в Истанбул. 07:25 полет за София. 08:35 пристигане в София.

Програма
01.09.2024 1 ден София → Истанбул
В 21:10 ч. полет TK 1030 от София. Кацане в Истанбул в 22:35 ч.

02.09.2024 2 ден → Истанбул → Пекин (вечеря)
В 01:25 полет TK от Истанбул. Кацане в Пекин в 15:35. Пекин е столица на страната повече от 800 години, откакто монголците го избират за база на китайската част от своята империя. Трансфер и настаняване в хотела. Вечеря "Патица по пекински" и разходка по главната търговска улица Ванфудзин. Нощувка.

03.09.2024 3 ден Пекин (закуска, обяд)
Закуска. Екскурзия до Великата китайска стена (ЮНЕСКО) – най-голямото изкуствено съоръжение на Земята, което се простира на 6500 км. от пустинята Гоби до Източнокитайско море. Спираме за снимки пред Олимпийския комплекс „Птичето гнездо”, и „Водният куб“, построени по случай Олимпийските игри през 2008 г. Посещение на фабрика за клоасонени изделия. Обяд. Посещение на Летния дворец Ихъюан (ЮНЕСКО) – най-големият дворцово-парков ансамбъл в Китай, бивша резиденция на императорското семейство. Комплексът е разположен върху площ от 290 хектара, 3/4 от които са вода. Това е най-великолепният парк с изкуствени пейзажи. Тук е „Дългият коридор“, представляващ богато орнаментирана алея с покрив, известен като най-дългата покрита улица в света. Връщане в хотела. *По желание посещение на спектакъла „Легендата Конгфу“. Нощувка.

04.09.2024 4 ден Пекин – Сиан (закуска, обяд)
Закуска. Разглеждане отвън на новия Национален театър, площад Тянанмън – най-големият в света, Забранения град и Зимния императорски дворец Гугун (ЮНЕСКО) – резиденция на 24 императори в период от 490 год. от династиите Мин и Цин, като последният император Пуй живее тук до 1924 г., а през 1925 г. комплексът е превърнат в музей. Разположен е на площ от 72 хектара и съдържа 9999 зали, съставляващи един от най-големите дворци в света. Проектиран е според принципите на фън шуей така, че да символизира хармонията във Вселената, величието на китайската империя и да бъде достоен дом на Сина на небето. Обяд. Посещение на Храма на небето Тиентан (ЮНЕСКО) – една от най-големите храмови постройки в Китай. Оттук минските и цинските императори като върховни жреци отправяли молитви към небето за добра реколта. Изображението на основната постройка – кръглият Олтар на небето, е визитната картичка на Пекин. Посещение на магазин за перли. Трансфер до гарата. Отпътуване с влака стрела за Сиан, известен като люлка на китайската цивилизация, най-големият и величествен град в древността с 3000 год. история, столица на 13 императорски династии, днес столица на провинция „Шаанси“. Посрещане, трансфер и настаняване в хотела. Нощувка.

05.09.2024 5 ден Сиан (закуска, обяд)
Закуска. Разглеждане на пагодата „Голямата дива гъска” Та Йен – символ на града, шедьовър на будистката архитектура, построена през 652 г. по желанието на прочутия тански монах Сюан Дзан, за да приюти сутрите на будизма и картините, донесени от него от Индия. Посещение на фабрика за дубликати на теракотени войници. Обяд. Посещение на Музея с теракотената армия (ЮНЕСКО). Досега са разкопани над 8000 фигури в естествен ръст на войни: генерали, офицери, пехотинци, стрелци, коне и каляски – истинско произведение на изкуството отпреди 2200 години. Построена е по заповед на император Цин Шъхуан, за да го охранява в задгробния му живот, в който той искал да притежава същата власт и военна сила, които имал приживе. Той е първият китайски император, обединил княжествата в империя (управлявал e между 246‒210 г. пр.Хр.). Най-удивителен е фактът, че за да избегне човешки жертвоприношения, император Цин за първи първи път замества живи хора – войници и импе-раторски служители, с теракотени фигури. Дотогава владетелите винаги са погребвали живи хора заедно с починалия владетел. Лицата на всичките фигури са различни, изработването им е отнело около 40 години, върху всяка има печат с името на човека, който я е произвел, а в изграждането ѝ са участвали повече от 720 000 строители. *По желание посещение на „Танг шоу“ ‒ пищен спектакъл с костюми, музика и танци от времето на династията Танг. Нощувка.

06.09.2024 6 ден Сиан – Лоян – Шаолин – Джънджоу (закуска, вечеря)
Закуска. В 09:35 отпътуване с влака стрела за Лоян, пристигане в 11:07. Лоян е друг древен град, столица на 70 императори от 10 китайски династии, днес известен с Фестивала на божура. Разглеждане на пещерите Лунмън (ЮНЕСКО) – уникален пещерен град, запазил изкуството на монасите отпреди 13 века с повече от 100 000 изображения на Буда, неговите ученици, феи, танцьорки, музиканти и огромната фигура на Буда край река И. Посещение на манастира Шаолин. Манастирът е разположен в свещената за даосите планина Суншан. Основан като будистки храм през 495 г. от индийския монах Да Мо (Бодидхарма), днес той е обитаван от около 60 монаси, подбрани чрез специални тестове за морал, духовно ниво, издръжливост, владеене на бойни изкуства и др. Наблюдаване на демонстрация на бойни изкуства на ученици от школата по Конгфу. Посещение на гората на пагодите – стотици каменни пагоди, построени в чест на монасите от Шаолин. Трансфер до Джънджоу. Настаняване в хотела. Вечеря. Нощувка.

07.09.2024 7 ден Джънджоу – Суджоу (закуска, вечеря)
Закуска. В 09:02 отпътуване с влака стрела за Суджоу, пристигане в 13:42. Суджоу е един от най-старите градове в Китай, на повече от 2500 год., и със сигурност един от най-красивите. Древна китайска поговорка гласи: „на небето има рай, а на земята Суджоу и Ханджоу”. Наричат Суджоу „Венеция на Изтока“, „градът на градините“ и „световна столица на коприната“. Разположен на бреговете на речни ръкави и канали, в средата на делтата на река Ян Дзъ, 42% от територията му е заета от вода. Суджоу е известен с прекрасните архитектурно-паркови ансамбли в стила на южнокитайската архитектура, наречена „класическа“, както и с най-съвършените техники за бродерия и най-висококачествената коприна. Настаняване в хотела. Свободно време за разходка из очарователните улички на Суджоу. Вечеря. Нощна обиколка на новия град на Суджоу, разположен около езерото Джинджи, уникално съчетал модерната архитектура с класическата южнокитайска паркова архитектура. Разходка по брега на езерото. Нощувка.

08.09.2024 8 ден Суджоу – Шанхай (закуска, вечеря)
Закуска. Разглеждане на Градината на майстора на мрежи (ЮНЕСКО) – най-малката, но най-красивата градина в Суджоу, създадена преди повече от 800 год. по време на династията Сонг. Нейната история разказва за един чиновник, който излязъл в пенсия и понеже не обичал да пътува, решил да вкара природата в двора на дома си. В четирите посоки на този двор той посадил растения, които са характерни за всеки сезон от годината. Разходка с лодка по Великия китайски канал (ЮНЕСКО) – най-големият изкуствен воден път в света, съединил през VI век южните райони, които произвеждали ориз и коприна със Северен Китай. Най-старата част на канала е от V век пр.Хр., но различните участъци от него били съединени през VI век по време на династията Суй (581-618). Между 1271 и 1633 различни династии достроявали канала, като променили посоката му, за да снабдява с вода столицата Пекин. Общата дължина на канала е 1776 км. и се простира от Ханджоу до Пекин. Посещение на фабрика №1 и музея на коприната – запознаване с историята на коприната, традиция отпреди 5000 год. и монопол на китайците в древността, най-скъпо ценената стока, играла ролята и на парична единица. Отпътуване за Шанхай. Наричат Шанхай „Париж на Изтока”, „китайският Чикаго”, дом на най-великата архитектура, най-оживената култура, най-изисканите ресторанти, най-добрите магазини и най-силния бизнес, деловата столица на Китай. Посещение на храма на Нефритения Буда – най-големият действащ будистки храм на града, построен през 1882 г., известен с двете нефритени статуи на Седящия и Полегналия Буда. Настаняване в хотела. Вечеря. *По желание разходка с корабче по река Хуанпу, която ще Ви представи пълния блясък на двата бряга на Шанхай. Нощувка.

09.09.2024 9 ден Шанхай (закуска, вечеря)
Закуска. Разглеждане на Шанхай: разходка по крайбрежния булевард с историческите сгради от 19-20 век, където в миналото са били разположени английски, френски, немски, белгийски, руски и японски банки и търговски компании. Обиколка на модерен Шанхай – свободната икономическа зона Пудун – новият Хонконг, известен и като „главата на китайския дракон”, моста Нан Пу, подземния тунел под река Хуан Пу, *По желание, посещение на Шанхайския Световен Финансов Център – от наблюдателната площадка на 101-ия етаж (474 м) се разкрива красив изглед към целия град. Свободно време в Чайнатаун ― старинният квартал с китни 3-4 етажни къщички и най-големият пазар, където се продава всичко на достъпни цени. След това ще се разходим по улица Нандзин, наричана “Първата улица на Китай” ― пешеходна зона с много магазини, бутици и ресторанти. Вечеря.

10.09.2024 10 ден Шанхай → Макао (закуска)
Закуска. Трансфер до летището и полет за Макао ― единият от двата специални административни района на Китай, бивша португалска колония и резиденция на римокатолическата църква. Върнат е на Китай на 20.12.1999 г. Днес особеният статут позволява на Макао да бъде азиатският аналог на Монте Карло или Лас Вегас. Макао е един от най-интересните градове в Азия. Близо 5 века той е бил колония на Португалия и като резултат от това днес той е интересна смесица от португалско, китайско влияния и нови традиции, взели по нещо и от двете култури. Настаняване в хотела. Свободно време за разходка из окъпания в светлини град. Нощувка.

11.09.2024 11 ден Макао – Хонконг (закуска, обяд)
Закуска. Разглеждане на Макао: остров Тайпа и казино „Венецианецът” – град в града с типични венециански улици и мостове, магазини на световни фирми, хотел с над 2500 апартамента; храма А-ма (ЮНЕСКО) – най-старият будистки храм в Макао, построен през от 1488 г., посветен на богинята на морето и защитница на рибарите, издигнат на това място още преди градът да съществува; руините на катедралата Св. Павел – някога най-големият християнски храм в югоизточна Азия. Разходка в историческия център с площад Ел Сенадо (ЮНЕСКО). Обяд – бюфет. Посещение на казино Сендс и площад “Лотос“ със скулптурата „Напълно разцъфнал лотос“ (символът на Макао), която е подарък от Китай по случай придобиването на независимост на Макао. Фигурата е изработена от позлатен бронз, тежи 6,5 тона и символизира вечния просперитет на Макао. Отпътуване с ферибот за Хонконг – другият специален административен район на Китай, който е с най-високата степен на автономия и специален статут, бивша колония на Великобритания, върната на Китай на 01.07.1997 г. Хонконг е най-гъсто населената точка на земята – на 1 кв. км се падат по 6,540 човека. Тук има повече небостъргачи отколкото където и да било другаде по света. Пристанището Виктория е душата и центърът на този динамичен град и мястото, на което той е наречен: на старокитайски Хонконг (хункун) означава „Благоуханно пристанище“. Трансфер и настаняване в хотела. Свободно време. Нощувка.

12.09.2024 12 ден Хонконг -> Истанбул (закуска)
Закуска. Панорамна обиколка и разглеждане на Хонконг: Градината на звездите, където са изложени експонати от Булеварда на звездите; пристанището "Виктория", храма Мао Мо и историческия център от „Холивуд Роуд“ до „Гардън Роуд“ – емблематичните сгради от периода на колониален Хонконг; залива Рипълс Бей с колоритния парк и плажа, пазара Стенли с интересни подаръци на достъпни цени, древното рибарско селище Абърдийн с безбройните джонги, яхти и плаващи ресторанти. Накрая, от 542-метровия връх Виктория ще се насладим на една от най-вълнуващите и красиви гледки към мегаполиса. Трансфер до летището.
23:00 полет TK 071 за Истанбул.

13.09.2024 13 ден Истанбул → София
05:25 кацане в Истанбул. 07:25 полет за София. 08:35 пристигане в София.

Изберете Sofia Travel Holidays за вашето пътуване
Как да резервирам
+359 888 99 10 11
+359 879 101 129
Попълнете формуляр
info@sofiatravelholidays.com
гр. София, ул. Юнак 24, ет 4